Project isn't supported and will not be receiving any updates. The download and source code are still avaliable and will remain so

 Translate.Net 

English
Русский
Головна   Властивості  Перекладачки  Завантаження  Знімки екрана  Журнал змін Підтримка   Посилання


Про програму

Translate.Net  безкоштовна програма з відкритими вихідними текстами, яка працює як клієнт до різноманітних мережевих перекладачок, тлумачних та двомовних словників. Вона розроблена із зручним інтерфейсом, щоб дозволити використати різні сервіси з одного місця.

Screenshort

У порівнянні із звичайним програмним забезпеченням для перекладів, яке використовує словники розміщені на диску комп'ютера, Translate.Net потребує набагато менше місця на диску. Також можливість отримувати переклади від різних джерел підвищує надійність перекладу. З іншого боку, Translate.Net потребує з'єднання із інтернетом, через який відсилає Ваші запити та отримує переклади. Тому, якщо Ви потребуєте підвищеної безпеки Ваших перекладів або не маєте можливості у потрібний час знаходитися у мережі інтернет, Вам потрібно використовувати інші рішення.Програма розроблена на мові програмування C# із використанням інтегрованого середовища розробки SharpDevelop для платформи Мікрософт .NET, інсталятор виготовлено за допомогою конструктора інсталяційних пакетів Inno Setup, для обробки зображень використовувався графічний редактор Paint.Net. Сайт розроблено за допомогою Eclipse. Вихідні тексти доступні під ліцензією Mozilla Public License та альтернативно під лицензією GNU General Public License та\або GNU Lesser General Public License.


Авторські права на вміст сайту належать  © 2008 Олексій Прудкий. Всі права застережено.